Akhisar’da Kısa Süreli Etkili Olan Fırtına ve Dolu Nedeniyle Çok Sayıda Ağaç Devrildi!

Manisa’nın Akhisar ilçesinde kısa süreli etkili olan fırtına nedeniyle çok sayıda ağaç devrildi, çatılar ve reklam panoları uçtu. Dolu yağışının da etkili olduğu Akhisar’da fırtına sonrası ekipler temizlik için seferber oldu.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
23 Haziran 2022 - 18:56
Manisa haber | Çevre Genel Hava durumu | Akhisar haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa’nın Akhisar ilçesinde kısa süreli fırtına hayatı olumsuz etkiledi.

Akhisar’da saat 15.30 sıralarında kısa süreli çıkan fırtına şehir merkezinde hayatı olumsuz etkiledi.

Özellikle şehir merkezindeki yaşlı çınar ağaçları rüzgara dayanamadı.

Birçok araç ve işyeri devrilen ağaç ve uçan çatılardan dolayı maddi hasar gördü.

Yollara savrulan ve trafiği engelleyen ağaçlar belediye ekipleri tarafından kaldırıldı.

Fırtına yüzünden çok sayıda çatı ve reklam panosunun da uçtuğu ilçede fırtına sonrası yağmurla birlikte dolu yağışı da etkili oldu.

Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu Akhisar’da Fırtına Etkili Oldu, Ağaç Devrildi, çatılar Uçtu

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
CHP Manisa Milletvekili İlçedeki Besicileri Ziyaret Ederek Sorunlarını Dinledi!