Arabası Kirlenmesin diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi!

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde inşaat firması sahibi olduğu iddia edilen bir kişi, ayakkabısını değiştirmek için yapı markete götürdüğü işçiyi koltuk yerine bagajda taşıdı. Durumu görenler ise olaya büyük tepki gösterdi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
14 Ocak 2022 - 12:20
Manisa haber | Asayiş Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Vicdanları sızlatan olay geçtiğimiz günlerde Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşandı.

İnşaat sektöründe iş yapan bir firma sahibi, inşaatta çalışan işçiye iddiaya göre, çalışırken giymek üzere ayakkabı aldı ama numarası küçük geldi.

Bunun üzerine patron, işçiyi mağazaya götürmek istedi. Yapı marketin önüne gelindiğinde ön ya da arka koltuk yerine açılan bagajdan inen işçiyi görenler gözlerine inanamadı.

Bagajdan inip yapı markete giren ve ayakkabısını değiştiren işçi, tekrar bagaja bindi ve kapısı bir vatandaşın yardımıyla kapatıldı.

Görenlerin büyük tepkisine yol açan olay, cep telefonu ve güvenlik kameralarına yansıdı. Araç sahibi ise, işçiyi bagaja binmesi için zorlamadığını, üzeri kirli olduğu için kendisinin bagajda gitmek istediğini iddia etti.

Arabası Kirlenmesin Diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi! Arabası Kirlenmesin Diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi! Arabası Kirlenmesin Diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi! Arabası Kirlenmesin Diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi! Arabası Kirlenmesin Diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi! Arabası Kirlenmesin Diye Patron İşçiyi Bagaja Bindirdi!

Son güncelleme tarihi : 14 Ocak 2022 12:21

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlçede Yoğun Kar Yağışı Dolayısıyla Eğitime 1 Gün Ara Verildi!