Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da MHP İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti!

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir takım program ve ziyaretler için geldiği Manisa’da, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’na taziye ziyaretinde bulundu. MHP İl Başkan Yardımcıları ve yönetimi tarafından karşılanan Kasapoğlu, geçtiğimiz Pazar günü yaşama veda eden İl Başkanı Murat Öner’e Allah’tan rahmet, partililere başsağlığı diledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
22 Kasım 2022 - 14:22
Manisa haber | Genel Politika

43 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 3 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa programı kapsamında, geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden merhum MHP İl Başkanı Murat Öner’in ailesine ziyareti sonrasında MHP İl Başkanlığı’na da taziye ziyareti gerçekleştirdi.

İl Başkanlığı’na ziyaretinde Bakan Kasapoğlu’nu, MHP İl Başkan yardımcıları, il yönetimi ve ilçe başkanları karşıladı. Bakan Kasapoğlu’na ziyaretinde Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur ve Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı eşlik ederken, ziyarette ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ile temsilcileri yer aldı.

Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da Mhp İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti! Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da Mhp İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti! Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da Mhp İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti! Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da Mhp İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti! Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da Mhp İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti! Bakan Kasapoğlu’ndan Manisa’da Mhp İl Başkanlığı’na Taziye Ziyareti!

Son güncelleme tarihi : 22 Kasım 2022 14:26

Manisa’da Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Afgan Uyruklu Şahıs Hayatını Kaybetti!