Başkan Ergün ‘Kalkınan Şehirler’ Adlı Programın Manisa Çekimleri İçin A Haber Mikrofonlarına Konuştu!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, A Haber ekranlarında yayınlanan ‘Kalkınan Şehirler’ adlı programın Manisa çekimleri için A Haber mikrofonlarına konuştu. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırım ve hizmetleri anlatan Başkan Ergün, ATV ve A Haber Ege Bölge Sorumlusu Sefer Ayçe’nin sorularını yanıtladı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
21 Eylül 2022 - 12:26
Manisa haber | Ekonomi Politika

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, A Haber ekranlarında yayınlanan ‘Kalkınan Şehirler’ adlı programın Manisa çekimleri için ATV ve A Haber Ege Bölge Sorumlusu Sefer Ayçe ile bir araya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün Manisa’daki yatırımlarını, proje ve hizmetlerini anlatan Başkan Ergün, Ayçe’nin sorularını yanıtladı.

Başkan Ergün ‘kalkınan Şehirler’ Adlı Programın Manisa Çekimleri İçin A Haber Mikrofonlarına Konuştu! Başkan Ergün ‘kalkınan Şehirler’ Adlı Programın Manisa Çekimleri İçin A Haber Mikrofonlarına Konuştu! Başkan Ergün ‘kalkınan Şehirler’ Adlı Programın Manisa Çekimleri İçin A Haber Mikrofonlarına Konuştu!

Son güncelleme tarihi : 21 Eylül 2022 12:28

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Marmaris’te Çıkan Yangına Havadan ve Karadan Müdahale Ediliyor!