Bir Grup İşçi Caminin Minaresini Yenilemek İçin İlginç Bir Yöntem Kullandı!

İstanbul Kağıthane’de bir grup işçi bir caminin minaresini yenilemek için ilginç bir yöntem kullandı. Minareden sarkıttıkları ipe tutunarak aşağıya atlayan işçiler, parçaları bu şekilde yukarıya çekti. Yürekleri ağza getiren o anlar kameralara yansırken, işçilerin hiçbir önlem almaması “pes” dedirtti.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
19 Eylül 2022 - 13:35
Manisa haber | Asayiş Genel Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

İstanbul Kağıthane Hamidiye Mahallesi’ndeki bir caminin minaresini yenilemek için toplanan bir grup işçi önce minareye iskele kurdu.

İşçiler ardından minarenin tepesine parçaları taşımak için ilginç bir yöntem geliştirdi. İskelenin tepesine bir ray sistemi kuran işçiler, aşağıya sarkıttıkları ipin ucuna yenileme yapılacak taş parçalarını bağladı.

Akıl almaz yöntemle minareye taş çektiler

Ardından iskelenin üst katlarına dağılan işçiler, sırayla ipe tutunarak aşağıya atladı. Bu sayede parçayı minarenin tepesine çıkartan işçiler, canlarını hiçe sayarak defalarca bu şekilde yukarıya taş çekti. Yürekleri ağza getiren o anlar kameralara yansırken, işçilerin hiçbir önlem almaması ise “pes” dedirtti.

Bir Grup İşçi Caminin Minaresini Yenilemek İçin İlginç Bir Yöntem Kullandı! Bir Grup İşçi Caminin Minaresini Yenilemek İçin İlginç Bir Yöntem Kullandı! Bir Grup İşçi Caminin Minaresini Yenilemek İçin İlginç Bir Yöntem Kullandı!

Son güncelleme tarihi : 19 Eylül 2022 13:38

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehzadeler ve Yunusemre İlçelerinde Uyuşturucu Tacirlerin Operasyon: 3 Tutuklama!