Büyükşehir İtfaiyesi Ahmetli’de Öğrencilerle Bir Araya Geldi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor Projesi’ kapsamında, Ahmetli Şehit Hakkı Erdoğan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu. İtfaiyecilik mesleğinin tanıtıldığı buluşmada, öğrencilerin konuyla ilgili soruları da yanıt buldu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
02 Aralık 2022 - 11:50
Manisa haber | Asayiş Eğitim Politika | Ahmetli haber

Gençlere itfaiyeyi tanıtmak, önemini kavratmak ve çalışmalarını anlatmak amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Ateşin Kahramanları Gençlerle Buluşuyor Projesi’ kapsamında, Ahmetli Şehit Hakkı Erdoğan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, itfaiyecilerle buluştu. İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal ve eğitmen Mehmet Ateş, öğrencilere itfaiyecilik mesleğini anlattı.

Programda Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığının yaptığı faaliyetlerin yer aldığı sunum da gerçekleştirildi. Öğrencilerin ilgiyle takip ettiği programda, itfaiyecilik konusunda merak ettikleri sorular da yanıt buldu. Programın sonunda Okul Müdürü Metin Demirel’e, İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal tarafından projeye desteklerinden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi. Daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün gönderdiği hediyeler de öğrencilere takdim edildi. Okul yönetimi, etkinlik nedeniyle İtfaiye Dairesi Başkanlığı yetkililerine teşekkür etti.

Büyükşehir İtfaiyesi Ahmetli’de Öğrencilerle Bir Araya Geldi! Büyükşehir İtfaiyesi Ahmetli’de Öğrencilerle Bir Araya Geldi! Büyükşehir İtfaiyesi Ahmetli’de Öğrencilerle Bir Araya Geldi! Büyükşehir İtfaiyesi Ahmetli’de Öğrencilerle Bir Araya Geldi!

Son güncelleme tarihi : 2 Aralık 2022 11:51

Manisa’daki Yangın Tekrar Başladı: 3 Mahalle Tahliye Edildi!