Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor!

Tarım ve hayvancılık ile geçimlerini sağlayan mahallelere ulaşımın daha güvenli ve konforlu sağlanması amacıyla çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde trafik güvenliğini tehlikeye sokan noktalarda viraj ve yol genişletme ile yol iyileştirme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
21 Haziran 2022 - 15:08
Manisa haber | Çevre Politika | Turgutlu haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Özellikle tarım ve hayvancılık ile geçimlerini sağlayan vatandaşların ulaşımlarını güvenli hale getirmek ve ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla viraj ve yol genişletme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri Turgutlu ilçesinde 3 farklı noktada çalışmalarını sürdürüyor.

12 kilometrelik Irlamaz-Aşağıbozkır-Bozkır-Güney grup mahalle yolunda yapılan çalışmalarda, trafikte tehlike oluşturan virajlarda genişletme, su geçişleri için koruge boru döşeme ve temel dolgu çalışmaları devam ediyor.

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte 15’e yakın mahalle ve bunların bağlıları ulaşımlarını daha güvenli bir şekilde sağlayacak. Bir diğer çalışmanın yürütüldüğü 6 kilometrelik Musacalı-Akköy mahalle yolunda ise 5 mahallenin ve bağlıların faydalanacağı yolda, viraj genişletme, koruge boru döşeme ve temel dolgu çalışmaları tüm hızıyla yürütülmektedir.

Yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte 5 mahalle ve bağlılarının faydalanacağı 16 kilometrelik Çıkrıkçı-Sivrice-Baktırlı grup mahalle yolunda da devam eden viraj genişletme, su geçişleri için koruge boru döşeme ve temel dolgu çalışmaları da ekipler tarafından yürütülüyor.

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların kullandığı yol artık daha güvenli ve konforlu hale getirilecek. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların konforlu ve güvenli seyahatleri için çalışmaların imkanlar ölçüsünde belirlenen program kapsamında devam edeceği bilgisi verildi.

Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor! Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor! Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor! Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor! Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor! Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor! Büyükşehir Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokan Noktalarda Viraj Ve Yol Genişletme Çalışmalarına Devam Ediyor!

Son güncelleme tarihi : 21 Haziran 2022 15:12

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Baraj Gölünde Fazla Oltayla Avlananlara Jandarma Ceza Yazdı!