Büyükşehir’den Demirci’ye Hizmet Ziyareti!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Vitaş, Demirci’de ilçe belediyesiyle işbirliğinde meyve ve sebze hal ürün alım yeri yapılması planlanan alanda incelemede bulundu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
02 Aralık 2022 - 11:45
Manisa haber | Ekonomi Politika | Demirci haber

43 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 3 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Kırsal kalkınmada gerçekleştirdiği çalışmalarla üreticinin yanında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni bir projenin daha startını vermeye hazırlanıyor.

Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Vitaş,  Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Haller Şube Müdürü Ferda Türker, İlçe Muhtarlık İşleri Müdürü Gökhan Demir ile ilçe belediyesiyle işbirliğinde Minnetler Mahallesinde meyve ve sebze hal ürün alım yeri yapılması planlanan alanda incelemede bulundu.

İncelemeler sırasında proje ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Büyükşehir’den Demirci’ye Hizmet Ziyareti! Büyükşehir’den Demirci’ye Hizmet Ziyareti! Büyükşehir’den Demirci’ye Hizmet Ziyareti!

Son güncelleme tarihi : 2 Aralık 2022 11:46

Gediz Havzası Yönetim Heyeti Toplantısı Yapıldı