Down Sendromlu Öğrenciler Yeşil Sahada Penaltı Attılar!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde down sendromlu öğrenciler yeşil sahaya adım attı. Profesyonel futbolcularla futbol oynayan özel öğrenciler eğlenceli anlar yaşarken, penaltı atışlarını da gole çevirmesini bildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
15 Ocak 2022 - 16:03
Manisa haber | Genel Politika Spor | Turgutlu haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Turgutlu’da down sendromlu öğrenciler futbol sahasında profesyonel futbolcularla birlikte futbol oynadılar.

Turgutluspor ile Sivas Belediyespor arasında oynanacak 2. Lig karşılaşması öncesi iki takımın futbolcuları down sendromlu öğrencilerle Turgutlu Yedi Eylül stadyumunda bir araya geldi. Futbol oynayan özel öğrenciler eğlenceli anlar yaşarken penaltı atışlarını da gole çevirdi.

İstanbul Sivassporlular Derneği ile İzmir Down Sendromlular Derneği tarafından organize edilen etkinlikte down sendromlu öğrenciler profesyonel futbolcularla futbol oynadı. Turgutluspor Teknik Direktörü Nazım Gülay ile Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş down sendromlu öğrencilerle yakından ilgilendi.

İzmir Down Sendromlular Derneği Başkanı Gülnaz Rodoplu da her iki camiaya ve organizasyonu sağlayan katılımcılara teşekkür ederken, farkındalık oluşturmak için sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini ifade etti.

Down Sendromlu Öğrenciler Yeşil Sahada Penaltı Attılar! Down Sendromlu Öğrenciler Yeşil Sahada Penaltı Attılar! Down Sendromlu Öğrenciler Yeşil Sahada Penaltı Attılar! Down Sendromlu Öğrenciler Yeşil Sahada Penaltı Attılar! Down Sendromlu Öğrenciler Yeşil Sahada Penaltı Attılar!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Çıkan Ev Yangınında 1 Kişi Hayatını Kaybetti!