Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi!

İtalya’nın Lucca şehrinden havalandıktan bir süre sonra Apenin Dağları’nda düşen helikopter kazasından hayatını kaybeden Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Manisa Fabrika Üretim Yöneticisi Serhat Kenar, memleketi Adana’da gözyaşları arasında toprağa verildi. Helallik alınması için evine getirilen Kenar’ın tabutuna gözyaşları içinde sarılan eşi Gözde ile annesi Fatma Kenar’ın feryat etmesi yürekleri dağladı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
24 Haziran 2022 - 13:32
Manisa haber | Asayiş

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

İtalya’nın Lucca şehrinden 9 Haziran Perşembe günü havalandıktan bir süre sonra radar teması kesilen ve daha sonra Apenin Dağları’nda enkazına ulaşılan helikopterde, 4’ü Türk olmak üzere 7 kişi hayatını kaybetmişti.

Eczacıbaşı çalışanı olan 4 Türk’ün cenazesi İtalya’daki işlemlerin tamamlanmasının ardından Milano’dan havalanan uçakla dün gece saatlerinde İstanbul’a getirildi.

Manisa Fabrika Üretim Yöneticisi Serhat Kenar’ın cenazesi de öğle saatlerinde memleketi Adana’nın Ceyhan ilçesine bağlı Mustafabeyli Mahallesi’ne ulaştırıldı. Evinde helallik alınmasının ardından kılınan cenaze namazının ardından Serhat Kenar, Mustafabeyli Mezarlığı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Eşi Gözde ile annesi Fatma Kenar’ın tabuta sarılıp feryat etmesi yürekleri dağladı.

Adana’dan karayolu ile Ceyhan ilçesine bağlı Mustafabeyli Mahallesi’ndeki evine helallik için getirilen Serhat Kenar’ın tabutuna sarılan Eşi Gözde ile annesi Fatma Kenar’ın tabuta sarılıp feryat etmesi yürekleri dağladı.

Uzunca bir süre tabuta sarılarak gözyaşı döken aile üyeleri tabutun cenaze aracına konulması için kaldırıldığında tabuttan ayrılmak istemedi.

Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi! Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi! Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi! Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi! Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi! Helikopter Kazasında Hayatını Haybeden Serhat Kenar, Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi!

İlgili haber İtalya'daki Helikopter Kazasında Aralarında Manisa'da Görev Yapan 4 Eczacıbaşı Yönetici Hayatını Kaybetti!

Son güncelleme tarihi : 24 Haziran 2022 13:39

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şekere Zam Üstüne Zam Gelmeye Devam Ediyor…