İlçede Kar Nedeniyle Kapanan Yolları Belediye Yeniden Ulaşıma Açıtı!

Tüm yurtta olduğu gibi Manisa’nın Salihli ilçesinin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışından dolayı ulaşıma kapanan mahalle yolları, Salihli Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sonucunda yeniden ulaşıma açıldı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
18 Ocak 2022 - 17:23
Manisa haber | Çevre Politika | Salihli haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Salihli İlçesinde sabah saatlerinde başlayan ve yüksek kesimlerde şiddetini iyice artıran kar yağışı, özellikle Çaypınar, Yeniköy, Damatlı ve Burhan Mahallelerinde etkili oldu.

Bu mahallelerde kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan yollar, Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin başlattığı ortak çalışmalar sonucunda yeniden ulaşıma açıldı.

Ekipler, bir taraftan yolları açarken, diğer taraftan da okul servislerinin karla kapanan yollarda mahsur kalmaması için seferber oldu.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yolların ulaşıma açık kalması için belediye ekiplerinin mesai gözetmeden çalıştıklarını söyledi.

Salihli’de Kardan Kapanan Yollar Ulaşıma Açıldı Salihli’de Kardan Kapanan Yollar Ulaşıma Açıldı Salihli’de Kardan Kapanan Yollar Ulaşıma Açıldı

İlgili haber Spil Dağı Milli Parkı'nda Kar Kalınlığı 20 Santimetreye Kadar Ulaştı!

İlgili haber İlçede Ekiplerin Kar Mesaisi Devam Ediyor!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Karda Mahsur Kalan Öğrenci Servisini Belediye Ekipleri Kurtardı!