“Kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “Kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ProsTatlı Hayat Derneği işbirliğinde başlatılan “Kansere Karşı Adım Atalım” projesinin ikinci etabı “Kansere Karşı Pedal Çevir” projesi start aldı. Büyükşehir Belediyesinden de daire başkanları ve başkan danışmanının katıldığı programda, kanserle mücadelede farkındalık oluşturmak amacıyla kentin işlek caddelerinde bisiklet turu gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
14 Kasım 2022 - 17:30
Manisa haber | Politika Sağlık

Oluşacak farkındalığın hayat kurtaracağı bilinciyle Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ProsTatlı Hayat Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen  “Kansere Karşı Adım Atalım” projesinin ikinci etabı,  “Kansere Karşı Pedal Çevir” projesi başladı. Şehzadeler İlçesi Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi önünde toplanan katılımcılar, Yunusemre ilçesi Atatürk Kent Parkı’na kadar pedal çevirdi.  Programa, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmeoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, ProsTatlı Hayat Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Talha Müezzinoğlu, İdari İşler Şube Müdürü Ahmet Müştak Aydın, Manisa Bisiklet Platformu Üyeleri ve sporcu bisikletçiler katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’ne Teşekkür Etti

Atatürk Kent Parkı’nda son bulan bisiklet turunda konuşan ProsTatlı Hayat Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Talha Müezzinoğlu, “Kansere Karşı Adım Atalım” projemiz üç bölümden oluşuyor. İkincisini bugün gerçekleştirdik. Bu da “Kansere Karşı Pedal Çevir”.  İlk defa burada dile getiriyorum. Bir üçüncü bölümü de “Kansere Karşı Kulaç At” olacak. Biz Manisa Büyükşehir Belediyemize,       Prostatlı Hayat Derneği olarak teşekkür ediyoruz. Bu projeleri birlikte gerçekleştiriyoruz. Bize inandıkları ve destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

“kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı “kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı “kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı “kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı “kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı “kansere Karşı Adım Atalım” Projesinin İkinci Etabı “kansere Karşı Pedal Çevir” Projesi Start Aldı

Salihli’lili Şehitlerin Şehadet Yıl Dönümlerinde Anma Programı Düzenledi!