Kar yağışı MASKİ’nin Çalışmalarına Engel Olmadı

MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, Gördes ilçesine bağlı Oğulduruk Mahallesindeki doğal kaynak suyu hattında oluşan arızaya zorlu hava şartlarına rağmen müdahale ederek sorunu giderdi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
18 Ocak 2022 - 17:25
Manisa haber | Çevre Politika | Gördes haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü il genelinde vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturmak için zorlu hava şartlarında da çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gördes ilçesine bağlı Oğulduruk mahallesinde doğal kaynak suyu hattında meydana gelen arızaya kar yağışı altında müdahalede bulunarak kısa süre içerisinde sorunu çözüme kavuşturdu.

“Ne zaman sorun olsa MASKİ gelip çözüyor”

Oğulduruk Mahalle Muhtarı Abdullah Doru, ekiplerin zor şartlar altında da olsa gelip arızaya müdahale ettiklerini belirterek, “Oğulduruk mahallesi olarak MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarından çok memnunuz. Ne zaman bir sorunumuz olsa hemen gelip çözüyorlar. Bizlere bu hizmeti sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e de teşekkürlerimi iletiyorum” açıklamasında bulundu.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehzadeler Belediyesi 19 Mayıs’ta Samet Algu Futbol Turnuvası düzenledi