Kayseri Erciyes Üniversitesi’nin Bahar Şenliklerinde Binlerce Genç İzmir Marşı’nı Hep Birlikte Söyledi!

Kayseri Erciyes Üniversitesi’nin bahar şenliklerinde alanı dolduran on binlerce genç, hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı okudu. Tüyleri diken diken eden o anlar sosyal medyada gündem oldu.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
07 Haziran 2022 - 12:47
Manisa haber | Gündem Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Türkiye’nin çeşitli noktalarında festival ve konserlerin iptal edilmesi gündemdekini yerini korurken Kayseri Erciyes Üniversite’sinin düzenlediği 21. Öğrenci Bahar Şenliklerinde ortaya çıkan görüntüler tarihe geçti.

ON BİNLERCE GENÇ İZMİR MARŞINI HEP BİRLİKTE SÖYLEDİ

Üniversitenin Marianne Molu Amfisi olarak adlandırılan bölümünde gerçekleştirilen bahar şenliği, halka da açıldı. Çoğunluğunun öğrencilerin oluşturduğu alan hınca hınç dolarken, etkinlik sırasında coşkulu kalabalık hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı söyledi.

Kameralara yansıyan o muhteşem anlar birçok sosyal medya kullanıcısı ve siyasi isimler tarafından paylaşıldı. CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir’in de sosyal medya hesabından paylaştığı video kısa sürede 2 milyona yakın kişi tarafından görüntülendi.

Kaynak: Sözcü

Kayseri Erciyes Üniversitesi’nin Bahar Şenliklerinde Binlerce Genç İzmir Marşı’nı Hep Birlikte Söyledi! Kayseri Erciyes Üniversitesi’nin Bahar Şenliklerinde Binlerce Genç İzmir Marşı’nı Hep Birlikte Söyledi!

Kayseri Erciyes Üniversitesi’nin Bahar Şenliklerinde Binlerce Genç İzmir Marşı’nı Hep Birlikte Söyledi!

Son güncelleme tarihi : 7 Haziran 2022 13:07

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’daki Atık Lastikler Hem Ülke Ekonomisine Hem Çevreye Büyük Katkı Sağlıyor!