Manisa CBÜ Öğretim Görevlisi Mevlüt Karaçor Evinde Ölü Olarak Bulundu!

Manisa Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Kontrol Sistemleri Anabilim Dalı Başkanı Mevlüt Karaçor evinde ölü bulundu.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
19 Mayıs 2022 - 17:06
Manisa haber | Asayiş | Turgutlu haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Olay Manisa’nın Turgutlu İçesinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, MCBÜ Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Öğretim Görevlisi Dr. Öğretim Üyesi ve Kontrol Sistemleri Anabilim Dalı Başkanı Mevlüt Karaçor’dan (45) haber alamayan yakınları Turgutlu ilçesindeki evine gitti.

Anahtarla kapıyı açıp içeri giren yakınları, Karaçor’u yerde hareketsiz şekilde yatarken buldu.

Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, Karaçor’un öldüğünü belirledi.

Vücudunda herhangi bir darp ve yara izine rastlamayan Karaçor’un kalp krizinden öldüğü üzerinde durulurken, cenazesi polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Karaçor’un ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Manisa CbÜ Öğretim Görevlisi Mevlüt Karaçor Evinde Ölü Olarak Bulundu! Manisa CbÜ Öğretim Görevlisi Mevlüt Karaçor Evinde Ölü Olarak Bulundu!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Pazen Kumaş İlçenin İşgalinin 100. Yılına Özel Tasarımla Yeniden Hayat Buldu!