Manisa CBÜ’den 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Konferansı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kadın ve Aile Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğiyle ‘5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’ konferansı gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
05 Aralık 2022 - 16:22
Manisa haber | Genel Politika

43 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 3 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Gökhan Aslan ile birlikte, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kadın, Aile ve Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğiyle düzenlenen ‘5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’ konferansına katıldı.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansın moderatörlüğünü Öğretim Üyesi Dr. Faika Çelik yaparken, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nden Doç. Dr. Nilgün Nurhan Kara, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nden Prof. Dr. Fatma Şayan Ulusan konuşmacı olarak katıldı.

Geçmişten günümüze kadınların seçme ve seçilme hakkını kazanması sürecine yönelik bilgilendirmelerde bulunan konuşmacılar kadınların seçme ve seçilme hakkını kazanmasına öncülük eden isimlere de yer verdi. Program sonunda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kıvanç Günhan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Gökhan Aslan tarafından konuşmacılara teşekkür sertifikaları ve hediyeleri takdim edildi.

Manisa CbÜ’den 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Konferansı Manisa CbÜ’den 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Konferansı Manisa CbÜ’den 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Konferansı Manisa CbÜ’den 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Konferansı Manisa CbÜ’den 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Konferansı

Son güncelleme tarihi : 5 Aralık 2022 16:24

Salihli’de Jandarmadan Kaçak İçki Operasyonu