Manisa’da 2 Saatlik Helikopter Destekli Trafik Denetiminde 13 Araç Men Edildi!

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünün helikopter destekli gerçekleştirdiği trafik denetiminde 62 araç ve sürücüsüne trafik idari para cezası uygulanırken, 13 araç da trafikten men edildi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
21 Haziran 2022 - 15:31
Manisa haber | Asayiş

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ile Manisa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Manisa-Turgutlu Devlet Karayolu, Salihli-Gölmarmara-Akhisar Devlet Karayolu ve Manisa-Akhisar Devlet Karayolunda saat 10.00-12.00 saatleri arasında, Aydın Jandarma Filo Komutanlığından görevlendirilen helikopter ile havadan trafik denetimi yapıldı.

Faaliyete Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı 9 Jandarma Trafik Timi, 2 Motosikletli Trafik Timi, 1 Motosikletli Asayiş Timi, 6 Jandarma Asayiş Timi ile Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 5 Bölge Trafik Ekibi olmak üzere toplam 56 personel katıldı.

Denetim sonucunda 910 araç kontrol edilirken, trafik ihlali yapan 62 araç ve sürücüsüne trafik idari para cezası uygulandı, 13 araç da trafikten men edildi.

Manisa’da 2 Saatlik Helikopterli Destekli Trafik Denetiminde 13 Araç Men Edildi! Manisa’da 2 Saatlik Helikopterli Destekli Trafik Denetiminde 13 Araç Men Edildi! Manisa’da 2 Saatlik Helikopterli Destekli Trafik Denetiminde 13 Araç Men Edildi!

Son güncelleme tarihi : 21 Haziran 2022 15:35

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şekere Zam Üstüne Zam Gelmeye Devam Ediyor…