Manisa’da Amcaoğlunu Tüfekle Vurarak Öldüren Şahıs Tutuklandı!

Manisa’nın Salihli ilçesinde aralarında daha önceden su meselesi yüzünden husumet olduğu iddia edilen amcasının oğlunu av tüfeğiyle öldüren şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
22 Nisan 2022 - 19:09
Manisa haber | Asayiş | Salihli haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Olay, dün saat 17.00 sıralarında Manisa’nın Salihli ilçesinin Başlıoğlu Mahallesi Devler mevkiinde meydana geldi.

İddiaya göre, aralarında su meselesi yüzünden husumet olan Ramazan D. (55) ile Ali D. (55), Devler mevkiinde hayvan otlattığı esnada bilinmeyen sebeple aralarında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine Ali D., amcaoğlu Ramazan Dağ’ı yanında bulunan av tüfeği ile kafa bölgesinden ateş edip kaçtı.

Cinayet sonrası kayıplara karışan Ali D., jandarma ekipleri tarafından olay yerine 3 kilometre mesafede Ellen mevkiinde ormanlık alanda yakalandı.

Jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Ali D., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Salihli T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Ali D. ile amcaoğlu Ramazan D. arasında daha önceden su meselesi nedeniyle tartışma çıktığı öğrenildi. Ali D.’ın ifadesinde ise ormanlık alanda hayvan otlattığı için Ramazan D.’ın kendisini Orman İşletme Şefliğine şikayet ettiğini, olay günü de aralarında çıkan küfürlü tartışma sonucu av tüfeği ile vurduğunu söylediği öğrenildi.

Manisa’da Amcaoğlunu Tüfekle Vurarak Öldüren Şahıs Tutuklandı! Manisa’da Amcaoğlunu Tüfekle Vurarak Öldüren Şahıs Tutuklandı!

İlgili haber Manisa'da Amcaoğlunu Av Tüfeğiyle Öldüren Şüpheliyi Jandarma Yakaladı!

İlgili haber Manisa’da Husumetlisi Olduğu Amcaoğlunu Tüfekle Vurarak Öldürdü!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Yaş Sebze Meyve İşletmesinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu!