Manisa’da Dolu ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı!

Manisa’nın Salihli ilçesinde akşam saatlerinde etkili olan yağmur ve dolu yağışı, ekili alanlarda zarara yol açtı. Yağış nedeniyle mevsimlik işçilerin kaldığı çadırlarda su baskını yaşandı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa’nın Salihli ilçesinde şiddetli yağmur ve dolu yağışının özellikle Kemerdamları, Gökçeköy ve Çapaklı Mahallelerinde etkili olduğu öğrenildi.

Bölgesel olarak fındık büyüklüğünde yağan dolu yağışı, Kemerdamları ile Gölmarmara ilçesinin Yeniköy Mahalleleri arasındaki bağlar ile ekili alanlar ile sebze ve meyve bahçelerinde zarara neden oldu.

Mevsim işçilerin çadırlarına su bastı

Öte yandan, şiddetli yağış nedeniyle Salihli’nin Çapaklı Mahallesi’nde mevsimlik işçilerin kaldığı çadırda su baskını yaşandı.

Su baskınlarında her hangi bir can kaybı yaşanmazken, işçilerin eşyaları zarar gördü.

Çadırlarda konaklayan mevsimlik işçi geçici olarak Çapaklı Düğün Salonuna yerleştirildi.

Salihli Belediyesi ekipleri de çalışma başlattı.

Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı!

Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı!

Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı! Manisa’da Dolu Ve Şiddetli Yağış Ekili Alanlara Zarar Verirken İşçilerin Çadırını Su Bastı!

Son güncelleme tarihi : 15 Haziran 2022 13:56

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Jeopark Ziyaretçi Merkezinin İnşaatında Sona Yaklaşıldı!