Manisa’da Ehliyet Sınavında Akıl Almaz Kopya Düzeneği Yakalandı!

Manisa’nın Salihli ilçesinde ehliyet sınavına giren 2 kişi, kulak içinde dışarıyla iletişim kurmasını sağlayan ses ve kulaklık düzeneğiyle yakalandı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
02 Temmuz 2022 - 18:46
Manisa haber | Asayiş | Salihli haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Edinilen bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, Şüheda Caddesi’nde E-Sınav Merkezince düzenlenen ehliyet sınavında adayların üzerinde üst araması yaptı.

K.Ü (39) ile M.S.İ’nin (37) üst aramasında gömlek yaka kısmında kabartı olduğunu fark eden polis, detaylı üst aramasında kamera, ses düzeneği ve verici aparatı tespit etti.

Ehliyet sınavına kopya düzeneği ile giren 2 kişi 6114 sayılı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Hizmetleri Hakkında Kanun çerçevesinde gözaltına alındı.

Manisa’da Ehliyet Sınavında Akıl Almaz Kopya Düzeneği Manisa’da Ehliyet Sınavında Akıl Almaz Kopya Düzeneği

Manisa’da Ehliyet Sınavında Akıl Almaz Kopya Düzeneği Manisa’da Ehliyet Sınavında Akıl Almaz Kopya Düzeneği Manisa’da Ehliyet Sınavında Akıl Almaz Kopya Düzeneği

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bu Mesaja Dikkat: SMS ile Gönderilen Linke Tıklayanların Bilgilerini Ele Geçiriyorlar…