Manisa’da Gece Bekçisinin Ölümüyle İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde restorasyon çalışması başlatılan Fetih Mescidi’nin gece bekçisi, bir kişiyle tartıştıktan sonra rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Gece bekçisi Zübeyir İlter’in tartışma yaşadığı M.K. ise gözaltına alındı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
19 Mayıs 2022 - 15:45
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Olay Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Bayındırlık Mahallesi Bayrak Tepe mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre restorasyon çalışmaları devam eden Fetih Mescidinin gece bekçisi Zübeyir İlter (50), Fetih Mescidinin önüne gelerek alkol aldığı iddia edilen M.K. ile tartıştı. Dün göreve başladığı öğrenilen İlter, M.K. ile 1 kadın 1 erkek arkadaşına mescit önüne çıkmalarına izin vermeyince aralarında tartışma çıktı.

M.K. ile İlter arasında başlayan tartışma kısa süreliği bir arbedeye dönüşünce İlter fenalaşarak yere yığıldı. İhbar üzerine olay yerine 112 Acil Servis ekipleri ile Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde kalp masajı yapılarak, hayata döndürülen İlter, kaldırıldığı Manisa Şehir Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

M.K. ve yanındaki 1’i kadın 2 kişi gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken M.K.’nın işlemleri sürüyor.

Manisa’da Gece Bekçisinin Ölümüyle İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı!

İlgili haber Manisa'da Darp Edilen Gece Bekçisi Hayatını Kaybetti!

1 1 vote
Haberi Puanla
1 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Darp edilerek öldürülen birinin ölüm sebebini neden kalp krizi gibi gösteriyor medya.Bu haberin takibi neden yapılmıyor?Kimse gözaltında falan değil.Ölen bir acele gömüldü.Gerisi serbest hayatına devam ediyor.Bunları neden yazmıyorsunuz?

Manisa’da Çiftçiye Ek Gelir Kaynağı Olan Asma Yaprağı Bölge Ekonomisine Katkı Sağlıyor!