Manisa’da Kamyonetle Çarpışan Traktör Sürücüsü Yaralandı!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde kamyonet ve traktörün kavşakta çarpışması sonucu traktör sürücüsü yaralandı. Çarpışmanın etkisiyle yan yatan traktörün devrilmesini ise arkasındaki tarım aleti engellerken sürücünün de ölümden dönmesini sağladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
18 Haziran 2022 - 14:17
Manisa haber | Asayiş | Alaşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde dün akşam saat 22.20 sırlarında Üzümlü Kavşağında İzzet Kurt (53) idaresindeki 32 HL 889 plakalı Traktör ile Ali Karataş (22) idaresindeki 72 AAC 600 plakalı kamyonet çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle yan yatan traktörün devrilmesini ise arkasına takılı olan tarım aleti önledi.

Sürücü İzzet Kurt traktörün altında kalmaktan kurtulurken kaza sonrası yaklaşık 1 saat boyunca yol trafiğe kapatıldı.

Traktörden yola saçılan mazot ve yağlar Alaşehir Belediyesi Temizlik ekipleri tarafından temizlendikten sonra yol yeniden trafiğe açıldı.

Kazada baş kısmından hafif şekilde yaralanan traktör sürücüsü İzzet Kurt ise Alaşehir Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edildi. Trafik ekipleri kazayla ilgili çalışma başlattı.

Kamyonet Ve Traktör çarpıştı: 1 Yaralı Kamyonet Ve Traktör çarpıştı: 1 Yaralı Kamyonet Ve Traktör çarpıştı: 1 Yaralı Kamyonet Ve Traktör çarpıştı: 1 Yaralı Kamyonet Ve Traktör çarpıştı: 1 Yaralı Kamyonet Ve Traktör çarpıştı: 1 Yaralı

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Belediyeye Ait Çöp Kamyonun Çarptığı Yaya Ağır Yaralandı!