Manisa’da Kayıp Olarak Aranan Yaşlı Kadının Cansız Bedeni Bulundu!

Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde 4 Temmuz’dan beri kayıp olarak aranan 80 yaşındaki kadının cansız bedenine ulaşıldı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
07 Temmuz 2022 - 02:38
Manisa haber | Asayiş | Gölmarmara haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde yaşayan 80 yaşındaki Hannife Eralp’ten haber alamayan yakınları durumu Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığına bildirdi.

En son 4 Temmuz günü köy meydanında görüldüğü öğrenilen Hanife Eralp’in bulunması için ilk olarak Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığo ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

Bölgede Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin yanı sıra 2 asayiş timi, 1 asayiş karakol timi, 2 AFAD personeli, Salihli ANDA Eğitim Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği’nden 2 personel, Manisa Telsiz Radyo Amatörleri ve Arama Kurtarma Derneği’nden (MAT) 3 personel, Arama Kurtarma Derneği’nden (AKUT) 10 görevli, 2 iz takip personeli, 1 iz takip köpeği olmak üzere 42 personelin katılımıyla kurtarma çalışması başladı.

4 Temmuz’dan bu yana gece saatlerinde de termal kameralarla devam eden çalışmalar sonrası Eralp’in cansız bedeni Çömlekçi Mahallesi yakınında kayalıkların arasında bulundu.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından Eralp’in bedeni morga kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Manisa’da Kayıp Olarak Aranan Yaşlı Kadının Cansız Bedeni Bulundu! Manisa’da Kayıp Olarak Aranan Yaşlı Kadının Cansız Bedeni Bulundu!

Manisa’da Kayıp Olarak Aranan Yaşlı Kadının Cansız Bedeni Bulundu!

İlgili haber Manisa’da Kayıp Yaşlı Kadın İçin Arama Çalışması Başlatıldı!

Son güncelleme tarihi : 7 Temmuz 2022 02:39

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 18 Yaşındaki Genç İntihar Etti!