Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah ve Uyuşturucuyla Yakalandı!

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde polisi görünce silah ve uyuşturucuyu yere atıp kaçan şüpheli kovalamaca sonucu yakalandı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
12 Ağustos 2022 - 12:03
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Haber: Serkan Özcan

Alınan bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Şehitler Mahallesi Mehmetçik Caddesi üzerinde şüpheli bir otomobili durdurmak istedi. Dur ihtarına uymayan otomobil sürücüsü kaçtı.

Ekipler ve şüpheli otomobil arasında yaşanan kovalamaca kaçarken 4 araca çarpan araç sürücüsü bölgede olan Çarşı ve Mahalle bekçileri yolu kapatarak otomobili durdurdu.

Otomobil sürücüsü N.Ç.(49) araçtan indirilerek gözaltına alındı.

Çevrede inceleme yapan Çarşı ve Mahalle bekçileri, polisten kaçan N.Ç’nin bir aracın altına attığı ruhsatsız tabanca ve 500 gram esrar maddesini buldu.

Gözaltına alınan N.Ç işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.

Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı! Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı! Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı! Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı! Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı! Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı! Manisa’da Polisin Dur İhtarına Uymayarak Kaçan Sürücü Yere Attığı Silah Ve Uyuşturucuyla Yakalandı!

Son güncelleme tarihi : 12 Ağustos 2022 12:12

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Ruhsatsız Tabanca ile Yakalanan Kişi Gözaltına Alındı!