Manisa’da Saman ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi!

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde entegre bir tesisin saman ve buğday deposunda çıkan yangında 350 tondan fazla saman ve tonlarca buğday kül oldu.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
22 Haziran 2022 - 19:51
Manisa haber | Asayiş | Saruhanlı haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Edinilen bilgiye göre, Manisa’nın Saruhanlı ilçesine bağlı Koldere Mahallesi’nde entegre bir tesiste saat 17.30 sıralarında saman ve buğday depolarının olduğu kısımda bir anda alevler yükseldi.

Kısa sürede tesis duman altında kalırken olay yerine çok sayıda itfaiye, jandarma ve 112 ekibi ekibi sevk edildi.

Uzun uğraşlar sonucunda kontrol altına alınan ve soğutma çalışmalarına başlanan yangında deponun çatısı ve duvarları da büyük zarar gördü.

Yangın sırasında tesiste bulunan Osman Durbay isimli vatandaş yangını kimsenin görmediğini bir anda alevlerin yükseldiğini anlattı.

Saman kuru olduğu için itfaiye gelene kadar alevlerin her yeri kapladığını ve yaklaşık 300-350 ton samanın yandığını ifade eden Durbay, depolardaki buğdayların da zarar gördüğünü söyledi.

Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi! Manisa’da Saman Ve Buğday Deposunda Çıkan Yangında Büyük Maddi Hasar Meydana Geldi!

Son güncelleme tarihi : 22 Haziran 2022 19:56

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bakan Bilgin’den Ara Zam Açıklaması!