MASKİ’den Muradiye Muhasebe Sokak’ta Altyapı Hizmeti

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar çerçevesinde Yunusemre ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’nde 200 metrelik kısmi kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına başladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
21 Haziran 2022 - 16:38
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, uzun yıllar kullanılacak altyapı sistemleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Yunusemre ilçesine bağlı Muhasebe Sokak’ta 200 metre kanalizasyon hattı döşeme çalışması başlatıldı. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen hat çalışmasının tamamlanması ile daha önce kanalizasyon hattı bulunmayan yerleşim alanında mağduriyet yaşanmayacak.

Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten Muradiye Mahalle Muhtarı Eyüphan Aykıran, “Muhasebe Sokak eski bir sokağımız ama yeni yapılanmalar meydana geldi. Kanalizasyon hattı yoktu, MASKİ müdürlüğümüz sorunumuzu çözdü. Vatandaşımız fosseptik ile yaşıyordu, hat döşeme çalışmalarını gördükçe teşekkürlerini memnuniyetlerini bildirmeye başladı. Cengiz başkanımız her zamanki gibi yanımızda kendisine çok teşekkür ediyoruz sağ olsun” dedi.

Maskİ’den Muradiye Muhasebe Sokak’ta Altyapı Hizmeti Maskİ’den Muradiye Muhasebe Sokak’ta Altyapı Hizmeti Maskİ’den Muradiye Muhasebe Sokak’ta Altyapı Hizmeti

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yunusemre’nin 434 Milyonluk Vizyon Projelerini Cumhurbaşkanı Erdoğan Açacak