Melek Urgancı Anaokulu Öğrencileri Minik Tarzan Oldu!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin miniklere hayvan sevgisi, doğa sevgisi ve çevre bilinci kazandırmak anlayışıyla hayata geçirdiği ‘Ben Minik Tarzan’ım’ projesi kapsamında, Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Şehzadeler ilçesi Melek Urgancı Anaokulu’nun konuğu oldu. Minikler, köpek dostlarıyla eğlenceli bir gün geçirirken, etkinlik sonunda ‘Minik Tarzan’ belgesi almaya da hak kazandı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
21 Aralık 2022 - 14:36
Manisa haber | Eğitim Genel | Şehzadeler haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Ben Minik Tarzan’ım’ projesi kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Şehzadeler ilçesinde, Melek Urgancı Anaokulu öğrencilerinin konuğu oldu.

Etkinlikte, Uzman Köpek Eğitmeni Serhan Karabey Doğru, miniklere ilk olarak doğa ve hayvan sevgisi temalı animasyon film gösterisi gerçekleştirdi. Ardından oyunlarla doğanın ve hayvanların insan yaşamı için ne kadar önemli olduğu anlatıldı. Daha sonra köpek gösterileri ile minikler, hayvan sevgisini eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadı. Etkinlik sonunda öğrencilere ‘Minik Tarzan’ belgesi takdim edildi.

Melek Urgancı Anaokulu Öğrencileri Minik Tarzan Oldu! Melek Urgancı Anaokulu Öğrencileri Minik Tarzan Oldu! Melek Urgancı Anaokulu Öğrencileri Minik Tarzan Oldu! Melek Urgancı Anaokulu Öğrencileri Minik Tarzan Oldu! Melek Urgancı Anaokulu Öğrencileri Minik Tarzan Oldu!

Son güncelleme tarihi : 21 Aralık 2022 14:37

Yolların Kapanmaması İçin Seferber Olan Büyükşehir’e Teşekkür