Meteorolojiden Manisa ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ege'nin iç kesimleri, Doğu Anadolu (Elazığ ve Ardahan hariç) ile Adıyaman'ın batısının yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Afyonkarahisar, Uşak çevreleri ile Kütahya’nın güneyi, Manisa’nın doğusu ve Denizli’nin kuzeyinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
11 Mayıs 2022 - 00:06
Manisa haber | Çevre Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Ege Bölgesinin Kuzey ve kıyı kesimler parçalı ve az bulutlu, Güney ve iç kesimler bugün akşam saatlerinde ve yarın öğleden sonra çok bulutlu sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Manisa’da hava parçalı ve az bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra çok bulutlu aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ve Güneydoğu Anadolu’nun doğusu ile zamanla Akdeniz Bölgesinde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Afyonkarahisar, Uşak çevreleri ile Kütahya’nın güneyi, Manisa’nın doğusu ve Denizli’nin kuzeyinde yerel olmak üzere kuvvetli olması yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

EGE BÖLGESİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Parçalı yer yer çok bulutlu, İç Ege’nin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yarın Afyonkarahisar, Uşak çevreleri ile Kütahya’nın güneyi, Manisa’nın doğusu ve Denizli’nin kuzeyinde yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

A.KARAHİSAR 7°C19°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

DENİZLİ 12°C23°C

Parçalı, yer yer çok bulutlu, yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olmak üzere kuvvetli olması bekleniyor.

İZMİR 14°C25°C

Parçalı ve az bulutlu

MANİSA 12°C26°C

Parçalı ve az bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra çok bulutlu aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Meteorolojiden Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 10 Dakika Etkili Olan Dolu Yağışı Her Yeri Beyaza Bürüdü!