Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi!

Manisa Büyükşehir Belediyesinin miniklere hayvan sevgisi, doğa sevgisi ve çevre bilinci kazandırmak anlayışıyla hayata geçirdiği ‘Ben Minik Tarzan’ım’ projesi kapsamında, Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Saruhanlı’da Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nin konuğu oldu. Minikler, köpek dostlarıyla eğlenceli bir gün geçirirken, etkinlik sonunda ‘Minik Tarzan’ belgesi almaya da hak kazandı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
14 Aralık 2022 - 16:29
Manisa haber | Eğitim Politika | Saruhanlı haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Ben Minik Tarzan’ım’ projesi kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Köpek Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Saruhanlı ilçesinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencilerinin konuğu oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Serdar Özgedik’in de katıldığı programda, Uzman Köpek Eğitmeni Serhan Karabey Doğru, miniklere ilk olarak doğa ve hayvan sevgisi temalı animasyon film gösterisi gerçekleştirdi.

Ardından oyunlarla doğanın ve hayvanların insan yaşamı için ne kadar önemli olduğu anlatıldı. Daha sonra köpek gösterileri ile minikler, hayvan sevgisini eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadı. Etkinlik sonunda öğrencilere ‘Minik Tarzan’ belgesi takdim edildi.

Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi! Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi! Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi! Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi! Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi! Saruhanlılı Minikler Köpek Dostlarıyla Eğlenceli Bir Gün Geçirdi!

Son güncelleme tarihi : 14 Aralık 2022 16:29

Manisa’da Kontrolden Çıkan Otomobil Kaza Yaptı: 2’si Çocuk 4 Kişi Yaralandı!