Tarzan ve Çevre Günleri Etkinlikleri Çerçevesinde Öğrencilerin Katılımıyla Doğa Temizliği Yapıldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl 13’üncü kez düzenlenen Tarzan ve Çevre Günleri etkinliklerinde öğrencilerin katılımıyla doğa temizliği yapıldı. Etkinliğe Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da katıldı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
03 Haziran 2022 - 15:45
Manisa haber | Çevre

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumların destekleriyle düzenlenen 13. Tarzan ve Çevre Günleri etkinlikleri çerçevesinde doğa temizliği etkinliği gerçekleştirildi.

Şehit Fatih Kalu Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile Özel Gülçe Anaokulu öğrencileri doğaya gelişigüzel bırakılan çöpleri itinayla topladı.

Şehit Fatih Kalu Kız İmam Hatip Lisesi önünden başlayan etkinliğe Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da katıldı.

Öğrenciler, doğanın ve çevrenin kirletilmemesi için yetişkinlere uyarılarda bulunurken; toplanan çöplerin tahliyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Öğrenciler Doğa Temizliği Yaptı

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saksıda Hint Keneviri Yetiştiren Şahıs Serbest Bırakıldı!