Vicdansız Baba, Eşini Bıçaklayıp Kaçırdığı Bebeğini, Çok Ağlayınca Hastaneye Bırakıp Kaçtı!

Manisa’nın Kula ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Afyon’da boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunduğu eşinin yanına giderek bıçakla yaralayan ve henüz 5 aylık bebeğini kaçıran vicdansız baba, bebeğin çok ağlamasından dolayı Kula Devlet Hastanesi’ne gelerek çocuğu bırakıp kaçtı. Çocuğu bıraktıktan sonra bir anda ortadan kaybolan vicdansız babayı arama çalışmaları sürerken, minik bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
19 Ağustos 2022 - 22:39
Manisa haber | Asayiş | Kula haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Olay, Manisa’nın Kula Devlet Hastanesi’nde meydana geldi.

Vicdansız baba, bebeği hastaneye bırakıp ortadan kaydoldu

Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde 5 aylık Arel isimli bebeğini kucağına alarak yalınayak hastaneye gelen M.U.Ş. isimli vicdansız baba, bebeğinin çok ağladığını öne sürerek bebeği sağlık personellerine teslim edip ortadan kaydoldu.

Açlıktan ağladığı öğrenilen bebeğe ilk müdahaleyi yapan sağlık personelleri temin ettikleri mamayla 5 aylık Arel bebeğin karnını doyururken, durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi.

Hastane güvenlik kameralarını incelemeye alan emniyet güçleri, bebeği hastaneye bırakan kişinin M.U.Ş. isimli şüpheli olduğu ve 07 APD 538 plakalı araçla bebeği bıraktıktan sonra ortadan kaybolduğunu tespit etti.

İlçe giriş ve çıkışlarındaki plaka tanıma sistemlerini de incelemeye alan emniyet güçleri, şüpheli babanın bebeği bıraktıktan hemen sonra Uşak istikametine çıktığını saptadı.

Boşanma aşamasındaki eşini bıçakla yaralayıp bebeğini kaçırmış

Öte yandan soruşturmayı derinleştiren Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli şahsın Afyon ilinde boşanma aşamasında olduğu ve uzaklaştırma kararı bulunduğu eşini bıçakla yaraladıktan sonra bebeği alıp kaçtığını ve hakkında yakalama kararı olduğunu tespit etti.

Şüpheli şahsın yakalanması için Kula, Uşak ve Afyon emniyet ekipleri harekete geçti.

Sağlık personelleri minik Arel’e sahip çıktı

Vicdansız babanın bırakıp kaçtığı bebeğe ilk müdahalede bulunan Kula Devlet Hastanesi sağlık personelleri, temin ettikleri mamayla bebeğin karnını da doyurdu. Emniyet güçlerinin Afyon’daki yaralı annesine ulaştığı minik Arel, Kula Devlet Hastanesi’ne davet edilen annesine teslim edilecek.

Minik Arel’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, vicdansız babayı arama çalışmaları sürüyor.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma da geniş çaplı olarak devam ediyor.

Vicdansız Baba, Eşini Bıçaklayıp Kaçırdığı Bebeğini, Çok Ağlayınca Hastaneye Bırakıp Kaçtı! Vicdansız Baba, Eşini Bıçaklayıp Kaçırdığı Bebeğini, Çok Ağlayınca Hastaneye Bırakıp Kaçtı! Vicdansız Baba, Eşini Bıçaklayıp Kaçırdığı Bebeğini, Çok Ağlayınca Hastaneye Bırakıp Kaçtı!

Son güncelleme tarihi : 19 Ağustos 2022 22:51

0 0 votes
Haberi Puanla
1 Yorum
Önce eskiler
Önce yeniler En popüler yorum
Inline Feedbacks
View all comments

[…] İlgili haber Vicdansız Baba, Eşini Bıçaklayıp Kaçırdığı Bebeğini, Çok Ağlayınca Hasta… […]

Manisa’da Yola Dökülen Yağ 3 Farklı Kazaya Neden Oldu: 1’i Ağır 5 Yaralı!