Yunusemre Belediyesi İlçede Bozulan Yol ve Sokaklarda Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor…

Yunusemre Belediyesi, Horozköy’de vatandaşın yoğun olarak kullandığı Horozköy ve Ziraat Caddesi’nde asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor. Ekipler, 50. Yıl Mahallesi 6121 Sokakta da parke taşı döşeme çalışması yapıyor.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
21 Eylül 2022 - 16:02
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Vatandaşının ulaşım konforunu artırmayı hedefleyen Yunusemre Belediyesi, ilçede bozulan yol ve sokaklarda onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Horozköy semtinde vatandaşın yoğun olarak kullandığı Horozköy ve Ziraat Caddesi’nde asfalt yama çalışması gerçekleştiren Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca 6121 sokakta da parke taşı döşeme çalışması yapıyor.

Parke taşı döşeme ve asfalt yama çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Horozköy bölgemizde vatandaşımızın bizden taleplerinden biri, bozulan caddelerde onarım çalışmasıydı.

Horozköy ve Ziraat Caddemizde onarım ihtiyacı olan noktalarda ekiplerimiz asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor. Bu iki caddemizi her gün binlerce vatandaşımız kullanıyor. Ayrıca ekiplerimiz, 6121 sokakta da parke taşı döşeme çalışmasında bulunuyor. Halkımızın daha konforlu bir ulaşıma sahip olması için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.”

Yunusemre Belediyesi İlçede Bozulan Yol Ve Sokaklarda Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor…

Son güncelleme tarihi : 21 Eylül 2022 16:05

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MHP’li Akçay’dan 6’lı Masaya, “Hem Gevşeksiniz Hem Yuvarlaksınız, Millet Sizin Neyinize İtibar Etsin”