Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi

Manisa’da yoğun ilgi gören Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu sona erdi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
19 Ağustos 2022 - 14:05
Manisa haber | Politika Spor | Yunusemre haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Yunusemre Belediyespor’da 300’ün üzerinde katılımın olduğu Yaz Futbol Okulu kursu sona erdi. Çocukların fiziksel ve zihinsel yönden gelişimlerini sağlamak ve Türk futboluna yetenekli sporcular kazandırmak amacıyla açılan futbol okulunun son antrenmanı tamamlandı.

Uzman antrenörler eşliğinde Muradiye Kasap Emin Kaçar Altyapı Tesisleri’nde yapılan kurslara katılan çocuklar, yaz tatili boyunca futbol oynamanın keyfini doyasıya yaşadı.

Kurslara ilişkin açıklamada bulunan Yunusemre Belediyespor Futbol Altyapı Sorumlusu İbrahim Sarıoğlu, 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı sezonunun ardından açtıkları yaz futbol okulu ile 5 – 13 yaş grubundaki çocuklara futbol eğitimi verdiklerini söyledi.

Kursun faydalı ve eğlenceli geçtiğini belirten Sarıoğlu, “Yüzlerce çocuğumuzu bu yaz da futbolla buluşturduğumuz için mutluyuz. Kurslara gösterilen ilgiden gayet memnunuz. Buradan seçtiğimiz bazı yetenekleri yaz – kış devam ettirdiğimiz elit yaş gruplarımıza dahil edeceğiz.

Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin destek ve öncülüğünde topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Çocuklarımızın yolu ve bahtı açık olsun” dedi.

Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi Yunusemre Belediyespor Yaz Futbol Okulu Sona Erdi

Son güncelleme tarihi : 19 Ağustos 2022 14:06

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başkan Ergün’ün Ev Sahipliğinde Cumhur İttifakı Bir Araya Geldi!