Yunusemreli Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Doyasıya Eğlendi!

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin “Yüzüncü Yıla Yüz Proje” vaatleri arasında yer alan Yunusemre Uçurtma Şenliği, Ortaköy Mesire Alanında düzenlendi. Etkinliğe katılan 7-14 yaş arası çocuklar doyasıya eğlendi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
05 Ağustos 2022 - 17:03
Manisa haber | Genel Politika | Yunusemre haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Yunusemre Belediyesi 7-14 yaş aralığındaki çocukları uçurtma şenliğinde doyasıya eğlendirdi.

Ortaköy Mesire Alanında düzenlenen etkinliğe yetim, parçalanmış aile ve mültecilerin çocukları katıldı. Düzenlenen etkinlikte çocuklar eğlenceli programlarla keyifli vakit geçirdi. Etkinliğin sonunda Yunusemre Belediyesi tarafından çocuklara uçurtma ve çanta hediye edildi.

Düzenlenen programa dair açıklamalarda bulunan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, şu ifadelere yer verdi: “İHH Manisa İnsani Yardım Derneğimiz ile el ele verdik, çocuklarımız bu şenlikte doyasıya eğlensin istedik. Bugün gerçekleştirdiğimiz program ile Ortaköy Mesire Alanımızda çocuklarımız uçurtma uçurdu, oyunlar oynadı, mutlu oldu. Bu çocuklarımızın yanında olmak bizim için bir gurur kaynağı. Şenliğimize katılarak doyasıya vakit geçiren her bir çocuğumuzun gözlerinden öpüyorum” dedi.

Yunusemreli Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Doyasıya Eğlendi! Yunusemreli Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Doyasıya Eğlendi! Yunusemreli Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Doyasıya Eğlendi! Yunusemreli Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Doyasıya Eğlendi! Yunusemreli Çocuklar Uçurtma Şenliğinde Doyasıya Eğlendi!

Son güncelleme tarihi : 5 Ağustos 2022 17:07

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Parti Pehlivan, 81’inci Ölüm Yıl Dönümünde Mezarı Başında Anıldı!