Alt ve Üstyapı Yatırımlarıyla Çehresi Değişen Karacaali Mahallesine Ziyaret

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri Sarıgöl ilçesine bağlı Karacaali mahallesine ziyarette bulundu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
22 Ağustos 2023 - 16:59
Manisa haber | Çevre Politika | Sarıgöl haber

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ergün Aksoy, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Sarıgöl Şube Müdürü Akif Kılıçaslan ve MASKİ İlçe Şefi Veli Toktaş ile birlikte Sarıgöl ilçesine bağlı Karacaali mahallesini ziyaret etti.

154 Mahalle Projesiyle alt ve üstyapısı yenilenen Karacaali’de Mahalle muhtarı Adem Kır ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet yatırımların hayırlı olmasını dileyerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Programın sonunda mahalle muhtarı Adem Kır’a Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

“Cengiz Başkan büyük Başkan”

Mahalle Muhtarı Adem Kır da yaptığı açıklamada, “Mahallemiz Büyükşehir’e geçtikten sonra Cengiz Başkan çok büyük hizmetler yaptı. Aşağı yukarı 90 bin metrekare taş döşedi. 12 kilometre içme suyu, 11 kilometre kanalizasyon hattı ve yeni depo yapıldı. Mahallemizin çehresini değiştirdi. Mahallemiz adına Cengiz Başkana çok teşekkür ediyorum. Kendisinden Allah razı olsun. Biz başkanımızdan çok memnunuz. Cengiz Başkan büyük başkan. Büyük başkanlığını bize gösterdi” dedi.

Alt Ve Üstyapı Yatırımlarıyla Çehresi Değişen Karacaali Mahallesine Ziyaret

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi: Manisa BBSK: 82 – Frutti Extra Bursaspor: 87