Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımları ve hizmetleri yerinde incelemek ve bir takım programlara katılmak için Gölmarmara ilçesine ziyarette bulundu. Atatürk Mahallesi 6 Eylül Meydanı’nda mahalle muhtarları tarafından karşılanan Başkan Ergün, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Mayıs 2023 - 16:23
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika | Gölmarmara haber

Gölmarmara programında ilk olarak Hıroğlu Mahallesi’nde bulunan Arıcılık Eğitim Merkezi açılışına katılan Başkan Cengiz Ergün, daha sonra Atatürk, Yenicami, Eskicami mahalleri ve pazaryeri esnaflarını ziyaret etti.

Atatürk Mahallesi 6 Eylül Meydanı’nda mahalle muhtarları tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Ergün’e esnaf ziyaretlerinde MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP Milletvekili Adayı Ali Uçak ve Öztürk Demir, Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Başkan Danışmanları Azmi Açıkdil ve Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, MHP Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, MHP Akhisar ilçe Başkanı Ahmet Namal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, KAÇEP İl Başkanvekili Hatice Yumrutaş, KAÇEP Gölmarmara Başkanı Zeynep Balkaya, Akhisar KAÇEP Başkanı Esin Güngör, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Gölmarmara MHP ilçe Başkanı Şakin Can ve ilgili mahalle muhtarları eşlik etti.

Esnaflara hayırlı işler diledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla ilgili esnaf ve vatandaşlara bilgi veren Başkan Ergün’e vatandaş ve esnaflardan yoğun ilgi oldu. Esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Ergün, esnaflara hayırlı işler vatandaşlara ise hayırlı günler dileklerinde bulundu. Başkan Ergün, ziyaretlerinde karşılaştığı çocukları da sevindirmeyi ihmal etmedi. Başkan Ergün, kendisine karşılayan çocukları top ve kırtasiye seti hediye ederek sevindirdi.

Avcılar Kulübü’nü ziyaret etti

Başkan Ergün, mahalle ve esnaf ziyaretleri sırasında Avcılar Kulübü’ne ziyarette bulundu.  Avcılar Kulübü Başkanı Mehmet Turna tarafından karşılanan Başkan Ergün, bir süre üyelerle sohbet etti, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdi.

Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün, Gölmarmara Ziyaretinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu!

Son güncelleme tarihi : 1 Mayıs 2023 16:25

Manisa FK günü tek antrenmanla tamamladı