Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf ve Vatandaşlarla Sohbet Etti!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak ile birlikte Gördes ilçesine ziyarette bulundu. Büyük bir coşku ile karşılanan Başkan Cengiz Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, pazarcı esnafını ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti, esnaflara hayırlı işler diledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
08 Mayıs 2023 - 16:05
Manisa haber | Genel Politika | Gördes haber

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında Gördes ilçesine ziyarette bulundu. Başkan Cengiz Ergün’ü burada Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, MHP Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Başkan Danışmanları, MHP Gördes İlçe Başkanı Abdürrazik Yonat, AK Parti İlçe Başkanı Rıza Dilcan, Daire Başkanları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, KAÇEP Başkanı Feride Batur, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Seher Eren, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hüseyin Yılmaz, meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Kerim Çakır ve mahalle muhtarları tarafından karşılandı. Karşılamada ayrıca Kıranköy Efeleri tarafından Başkan Cengiz Ergün’e çiçek takdim edildi.

Pazar esnafını ziyaret etti

Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, beraberindekiler ile birlikte Gördes ilçe programına pazarcı esnafını ziyaret ederek devam etti. Başkan Ergün’e pazaryeri ziyaretinde, Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral de eşlik etti. Pazaryerinde esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Ergün, vatandaşlarla da sohbet ederek 14 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde destek istedi.

Hayırlı İşler Dilediler

Gün boyunca Gördes’te bir takım temaslarda bulunan Başkan Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak ile birlikte ilçede ilk olarak prestij cadde üzerinde bulunan Engelliler Parkı’nı ziyaret etti. Ardından 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda vatandaşlarla selamlaşan Başkan Ergün ve Ali Uçak, sonrasında Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Şehit Makbule Hanım Meydanı çevresinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla bol bol sohbet etme imkanı bulan Başkan Ergün, havuzlu çarşı esnafıyla da buluşarak hayırlı işler dileklerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, ilçe ziyaretinde Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol’a da ziyarette bulundu.

Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti!

Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti! Başkan Ergün Gördes İlçesinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Etti!

Son güncelleme tarihi : 8 Mayıs 2023 16:16

Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı Adaylığından Çekildi!