Başkan Ergün ve Başkan Çelik Erler ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Şehzadeler Belediyesi işbirliğiyle prestij cadde çalışması yürüttüğü Erler ve Alçıtepe caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Mahalle muhtarları, vatandaşlar ve bölgedeki esnaflar, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti paylaşarak, Başkan Ergün’e ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
26 Mayıs 2023 - 15:21
Manisa haber | Çevre Politika | Şehzadeler haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Şehzadeler Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolünün ardından MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından altyapısı yapılan ardından da Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üstyapı çalışmalarına geçilen Erler ve Alçıtepe caddeleri prestij cadde düzenleme çalışmalarında Erler Caddesi’ndeki çalışmalar tamamlandı. Alçıtepe Caddesi’ndeki çalışmalarda da sona gelindi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de caddelerdeki çalışmaları yerinde inceledi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Çelik de Eşlik Etti

Başkan Ergün’e inceleme sırasında MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu, Ergün Aksoy, Metin Memiş, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Efendioğlu, Ahmet Songüler, Haşim Yener Bilir ve Bilal Demir, Daire Başkanları, Şehzadeler Belediye Meclis Üyesi Engin Altun eşlik etti.

Muhtarlar ve Esnaflar, Memnuniyetlerini Paylaştı

Akıncılar Mahallesi Muhtarı Haydar Güleç ve Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Sinan Bilgin, inceleme gezisinde Başkan Ergün’e çiçek takdiminde bulunarak, yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkürlerini ilettiler. Prestij cadde düzenlemesi tamamlanan Erler Caddesi ile çalışmalarda sona gelinen Alçıtepe Caddesi’ndeki çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi alan Başkan Ergün, bölgedeki esnaflara hayırlı işler diledi. Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar da Başkan Ergün’e ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e çiçek takdiminde bulunup, teşekkür ettiler.

Şehzadeler Belediyesi ÇKSM de Ziyaret Edildi

Prestij cadde incelemeleri sırasında Başkan Ergün ve beraberindekiler, Şehzadeler Belediyesi Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni de ziyaret etti. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Ergün, merkez eğitmenlerine de kolaylıklar diledi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, merkezin çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler verdi.

Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu! Başkan Ergün Ve Başkan Çelik Erler Ve Alçıtepe Caddelerinde Esnaf Ve Vatandaşlarla Buluştu!

Son güncelleme tarihi : 26 Mayıs 2023 15:26

Manisa’da Pitbull ile Oklu Kirpi Avlayan 6 Kişiye Ceza Yağdı!