Bir Ailenin Yok Olduğu Manisa – Denizli Karayolunda Yine Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı!

Denizli’nin Buldan ilçesinde daha önce bir çok kazanın yaşandığı ve son olarak da 4 kişilik alenin yaşamını yitirdiği Manisa - Denizli Karayolunda yine zincirlemeli kaza meydana geldi. Kazada 4 Kişi yaralandı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
25 Mayıs 2023 - 11:35
Manisa haber | Asayiş

Buldan ilçesinin sınırları içinde bulunan ve Manisa – Denizli Karayolu üzerinde Güney rampası olarak adlandırılan yolda kazaların ardı arkası kesilmiyor.

Son olarak 4 kişilik ailenin yaşamını yitirdiği noktada aradan 1 gün geçmesine rağmen yine kaza oldu. Denizli istikametine doğru seyir ettiği sırada E.Ç. (47) idaresindeki 35 AYG 594 plakalı tır, S.U. kontrolündeki (51) 35 ALY 389 plakalı kamyonete ve B.Ö. hakimiyetindeki (46) 20 ADG 155 plakalı otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisiyle araçların savrulduğu kazada kamyonette yolcu olarak bulunan H.U. (47) ve araç sürücüleri olmak üzere toplamda 4 kişi yaralandı.

Yapılan çalışmaların ardından sürücülerin ayakta tedavi gördüğü kazada yolcu konumunda bulunan kişi hastaneye kaldırıldı.

Ardından araçlar yoldan kaldırılarak trafiğin akışı normale çevrildi.

Öte yandan; Güney rampası dahil olmak üzere Denizli’ye doğru giden karayolunda son zamanlarda artan kazalar tepkilere yol açarken, sürücüler karayolu ekiplerinden gerekli önlemlerin almasını talep etti.

Bir Ailenin Yok Olduğu Manisa – Denizli Karayolunda Yine Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı! Bir Ailenin Yok Olduğu Manisa – Denizli Karayolunda Yine Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı! Bir Ailenin Yok Olduğu Manisa – Denizli Karayolunda Yine Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı! Bir Ailenin Yok Olduğu Manisa – Denizli Karayolunda Yine Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı!

İlgili haber Feci Kazada Hayatını Kaybeden Aile Manisa ve Kahramanmaraş'ta Defnedilecek!

İlgili haber Tırın Biçtiği Otomobilde Aynı Aileden 2'si Çocuk 4 Kişi Öldü!

Son güncelleme tarihi : 25 Mayıs 2023 11:40

Serdar Ortaç Manisa’da Hayranlarıyla Buluştu!