Büyükşehir Evleri Yanan Özer Ailesine Yardım Eli Uzattı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde evlerinde çıkan yangın nedeniyle eşyaları kullanılamaz hale gelen Özer ailesine yardım eli uzattı. Aileye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini ileten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, halı ve çekyattan oluşan ev eşyalarının teslimini gerçekleştirdi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Haziran 2023 - 12:37
Manisa haber | Asayiş Ekonomi Politika | Akhisar haber

Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal projeleriyle de vatandaşın her zaman yanında yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinde evlerinde çıkan yangın nedeniyle eşyaları kullanılamaz hale gelen Özer ailesinin yüzünü güldürdü.

İlçeye bağlı Süleymanköy Mahallesi’nde ikamet eden Özer ailesine, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini ileten Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri aileye çamaşır makinesi, fırınlı ocak, halı ve çekyattan oluşan ev eşyalarının teslimini gerçekleştirdi. Sağlanan yardımdan duyduğu memnuniyeti ifade eden Zehra Özer, “Allah razı olsun başkanımızdan. Bu zor günlerimizde bize destek oldular” dedi.

Büyükşehir Evleri Yanan Özer Ailesine Yardım Eli Uzattı! Büyükşehir Evleri Yanan Özer Ailesine Yardım Eli Uzattı!

Son güncelleme tarihi : 1 Haziran 2023 12:38

Başkan Ergün, Manisa İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer’i Makamında Ağırladı!