Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl ilçesinde şehadetlerinin yıldönümü dolayısıyla Jandarma Onbaşı Ahmet Şılak, Piyade Er Mehmet Keskin, Jandarma Onbaşı Ali Suyabatmaz ve Piyade Ulaştırma Er Muhammer Kara adına mevlit okutarak pilav hayrında bulundu. Şehit aileleri ve yakınları, anma programı nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
01 Haziran 2023 - 12:13
Manisa haber | Asayiş Genel Politika | Sarıgöl haber

Manisalı şehitlerimizi anmak için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde başlatılan şehit mevlidi ve pilav hayrı, Sarıgöl ilçesinde devam etti.

Aziz şehitlerimiz Jandarma Onbaşı Ahmet Şılak, Piyade Er Mehmet Keskin, Jandarma Onbaşı Ali Suyabatmaz ve Piyade Ulaştırma Er Muhammer Kara’nın hayır duaları ile anıldığı programa, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Sarıgöl Belediye Başkanvekili Ömer Eskici, İlçe Jandarma Komutanı İsmet Altun, İlçe Müftüsü Üsame Anlağan, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Halil Tuna ve yönetimi, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Demirci ve yönetimi, MCBÜ Sarıgöl MYO Müdür Yardımcıları Hüseyin Afacan ve Alperen Doğan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan ve şehit aileleri ile yakınları katıldı.

Şehitlerimiz adına Kuran-ı Kerim okunmasının ardından pilav hayrı gerçekleştirildi. Programın son bölümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve içerisinde Yasin-i Şerif ile Türk Bayrağı bulunan hediyeler, protokol üyeleri tarafından şehit ailelerine takdim edildi. Şehit aileleri ve yakınları, evlatlarını unutmayan ve anma programı gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu! Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu! Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu! Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu! Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu! Büyükşehir Sarıgöllü Şehitler İçin Mevlit Okutarak Pilav Hayrında Bulundu!

Son güncelleme tarihi : 1 Haziran 2023 12:14

Manisalı Kadınlar Aktarlara Satmak Üzere Kır Papatyaları Topluyor