Büyükşehir ve MASKİ’den Akçaavlu Mahallesine Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ve MASKİ İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Soma ilçesine bağlı Akçaavlu mahallesini ziyaret etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
25 Ağustos 2023 - 12:03
Manisa haber | Çevre Politika | Soma haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında Soma ilçesine bağlı Akçaavlu mahallesinde alt ve üst yapı çalışmalarını tamamladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü Güray Coşkun, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Uğur Başkal ve MASKİ İlçe Şefi İbrahim Yıldırım ile birlikte Soma ilçesine bağlı Yırca mahallesini ziyaret etti.

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet çalışmaların hayırlı olmasını dileyerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Programın sonunda mahalle muhtarı Halil Erol’a Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

“Mahalleme yapılabilecek her şey yapıldı”

Akçaavlu mahalle muhtarı Halil Erol, “Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün yapmış olduğu hizmetlerden memnunuz. Asfaltından, içme suyuna, kanalizasyona kadar her şey yapıldı. Bir sorunumuz yok şu an. Mahalleme kazandırılan yatırımlardan ve çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Ve Maskİ’den Akçaavlu Mahallesine Ziyaret Büyükşehir Ve Maskİ’den Akçaavlu Mahallesine Ziyaret Büyükşehir Ve Maskİ’den Akçaavlu Mahallesine Ziyaret

Eczanelere Hastaların Ödeyeceği Fiyat Farkı Artacak!