Büyükşehir’de İSG Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ağustos ayı olağan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinin korunması için sahada yapılan gözlemler ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
25 Ağustos 2023 - 14:19
Manisa haber | Genel Politika

Ağustos ayı olağan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Fulden Özdemir, Haşere ile Mücadele Şube Müdürü Firuze Ak, Veteriner İşleri Şube Müdürü İsmail Çam, İSG uzmanları ve işyeri hekimi katıldı.

Toplantıda saha gözlemleri sırasında görülen tehlike ve risklerin kaynağında yok edilebilmesi için alınacak önlemler noktasında görüş alışverişinde bulunuldu. Personellerin çalışma alanlarında daha güvenli çalışması ve işten kaynaklı ortaya çıkabilecek kazaların engellenmesi için yapılan ve yapılacak çalışmalarda masaya yatırıldı. Toplantıda, iş sağlığı ve güvenliğinin önemine dikkat çekildi.

Büyükşehir’de İsg Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi!

Son güncelleme tarihi : 25 Ağustos 2023 14:20

Büyükşehir’den Demirci’ye Yeni HİS Göleti