Büyükşehir’den Demirci’ye Yeni HİS Göleti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Demirci ilçesine bağlı Kuzeyir Mahallesi’nde yapımına başladığı Hayvan İçme Suyu (HİS) göleti çalışmalarını tamamladı. Mahalle sakinleri, çalışma nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve ekibine teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
25 Ağustos 2023 - 12:13
Manisa haber | Çevre Politika | Gördes haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan üreticilerinin yaz aylarında oldukça ihtiyaç duyduğu hayvan içme suyu (HİS) göleti yapım çalışmalarını yoğunlaştırdı. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Demirci ilçesine bağlı Kuzeyir Mahallesi’nde çalışmasını başlattığı yeni HİS göletinin yapım çalışmalarını tamamladı ve üreticilerin hizmetine sundu.

Kuzeyir Mahallesi’ne yeni HİS göleti kazandırılmasından oldukça mutlu olduklarını belirten Mahalle Muhtarı Arif Çimen, “Merada otlayan besi hayvanlarımız özellikle yaz aylarında daha fazla ihtiyaç duyduğu su kaynağını bu göletten sağlayacak. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine çalışma için teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir’den Demirci’ye Yeni Hİs Göleti Büyükşehir’den Demirci’ye Yeni Hİs Göleti

Son güncelleme tarihi : 25 Ağustos 2023 12:15

TÜİK Temmuz Ayı Enflasyon Rakamlarını Açıkladı!