Büyükşehir’den Manisa CBÜ Hastanesine Yol ve Peyzaj Çalışması!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi içerisinde bulunan yaklaşık 500 metrelik bölünmüş yolda ve hastanenin Mimar Sinan Caddesi’ne bakan 200 metrelik bağlayıcı yolda yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra hastane içerisi ve çevresinde peyzaj düzenlemeleri de yapıldı. Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İsmet Topçu, hastane içine ve çevresine yapılan düzenlemeler için Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
23 Ağustos 2023 - 16:17
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş ve şube müdürleri ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uncubozköy Yerleşkesi ve çevresinde yapılan çalışmaları inceledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından Manisa CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi içerisinde bulunan yaklaşık 500 metrelik bölünmüş yolda ve hastanenin Mimar Sinan Caddesi’ne bakan 200 metrelik bağlayıcı yolda gece çalışması yaparak, sıcak asfaltla yeniliyor.

Asfalt çalışmalarının kısa zamanda tamamlanması planlanıyor. Bunun yanı sıra Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından da hastane çevresi ve içerisinde peyzaj çalışmaları yapıldı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri de gelen talep üzerine program dahilinde yeşil alanların etrafında bulunan çitlerin boyama işlerini yapacak ve hazırlayacağı yeni oturma gruplarını hastaneye armağan edecek.

Başhekim Topçu’dan Teşekkür 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Manisa CBÜ Uncubozköy Yerleşkesi’nde yaptığı incelemelerin ardından heyetiyle birlikte Hafsa Sultan Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İsmet Topçu’yu ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından üniversiteye kazandırılan hizmetlerden mutluluk duyduklarını belirten Topçu, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Öztozlu, Başkan Cengiz Ergün öncülüğünde Manisa’ya hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması! Büyükşehir’den Manisa CbÜ Hastanesine Yol Ve Peyzaj Çalışması!

Son güncelleme tarihi : 23 Ağustos 2023 16:19

Yunusemre’de Çocuklar Turnuvaya Doydu