Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı!

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin ardından Cumhur İttifakı Ak Parti ve MHP milletvekili seçilen adaylardan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile AK Parti Milletvekilleri Bahadır Yenişehirlioğlu, Murat Baybatur, Tamer Akkal ve Ahmet Mücahit Arınç, mazbatalarını aldı. Mazbata törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de katıldı.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
26 Mayıs 2023 - 17:03
Manisa haber | Genel Politika

14 Mayıs seçimlerinde milletvekili seçilen MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile AK Parti Milletvekilleri Bahadır Yenişehirlioğlu, Murat Baybatur, Tamer Akkal ve Ahmet Mücahit Arınç, Manisa Adalet Sarayı’nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Mazbata törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, MHP ve AK Parti ilçe başkanları, MHP KAÇEP ve AK Parti Kadın Kolları yönetimi ile partililer katıldı. Törende, İl Seçim Kurul Başkanı İbrahim Bitek ve seçim kurulu üyeleri, MHP ve AK Parti’li milletvekillerine mazbatalarını takdim etti.

Akçay’dan Manisalılara Teşekkür

Manisalıların oylarıyla 6. kez milletvekili seçilen MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “14 Mayıs’ta gerçekleştirdiğimiz Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminin ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.  Bütün Manisalı vatandaşlarımızın sandığa giderek hem demokrasimize hem de milli iradeye sahip çıkmaları ve bizleri de milletvekilleri olarak görevlendirmeleri münasebetiyle tüm Manisalı hemşehrilerimize şükranlarımı arz ediyorum.

İnşallah 28 Mayıs akşamı Cumhurbaşkanımızı seçerek hem yasamada hem de yürütmede Türkiye yüzyılına emin adımlarla ilerleyeceğimizi düşünüyorum. Hakkımızda hayırlı uğurlu olsun” dedi. Ardından günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafıyla mazbata töreni son buldu.

Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı! Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı! Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı! Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı! Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı! Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı! Cumhur İttifakı Milletvekilleri Mazbatasını Aldı!

Son güncelleme tarihi : 26 Mayıs 2023 17:07

İlçede Sağanak Yağış Sonrası Yollar Göle Döndü!