Dönüşümü Yaşayan Dargıl Mahallesine Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Gördes ilçesine bağlı Dargıl Mahallesini ziyaret etti. Ziyaretinde Mahalle Muhtarı Mehmet Kurt ve mahalle sakinleri ile görüşen Çakır, talep ve istekleri dinledi.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
23 Mart 2023 - 17:39
Manisa haber | Genel Politika | Gördes haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşla kurum arasında köprü görevi gören mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, talep ve isteklerini dinliyor. Bu kapsamda, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Gördes ilçesine bağlı Dargıl Mahallesini ziyaret ederek, Muhtar Mehmet Kurt ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Çakır’a, Büyükşehir Belediyesi Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Hüseyin Yılmaz, MASKİ İlçe Şefi Türker Kesici eşlik etti. Mahallede halı dokuma atölyesini de ziyaret eden Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, yapılan hizmetlerin Dargıl Mahallesine hayırlı olmasını diledi. Ziyaretin sonunda Mahalle Muhtarı Kurt’a, Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

Muhtar’dan Başkan Ergün’e teşekkür

Mahallelerine yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Mehmet Kurt, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Sayesinde mahallemize birçok hizmet yapıldı. Alt yapımızdan tutunda üst yapıya kadar yenilendi. Özellikle içme suyu konusunda yaşadığımız sıkıntılara son verildi. Bu konuda ayrıca teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

Dönüşümü Yaşayan Dargıl Mahallesine Ziyaret Dönüşümü Yaşayan Dargıl Mahallesine Ziyaret Dönüşümü Yaşayan Dargıl Mahallesine Ziyaret

Kar Yağışı Gördes İlçesinde de Etkisini Gösterdi!