Genel Müdür Aslay, Atatürk Mahalle Muhtarını Ağırladı

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Salihli ilçesine bağlı Atatürk mahalle muhtarı Orhan Çoban’ı makamında ağırladı. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallede yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
21 Ağustos 2023 - 17:20
Manisa haber | Çevre Politika | Salihli haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Salihli ilçesine bağlı Atatürk mahalle muhtarı Orhan Çoban’ı makamında ağırladı. Ziyarette Atatürk mahallesine yapılan ve yapılması planlanan projeler görüşüldü. Muhtar Orhan Çoban, mahallesine yapılan hizmetlerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay’a teşekkür etti.

“Yatırımlarımızı sürdürüyoruz”

Genel Müdür Aslay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde 17 ilçemizde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik yatırımlarımız sürüyor. Merkez mahallelerimizden olan Atatürk mahallemizin de altyapı ihtiyaçları noktasında ilave kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirdik. Taşkın riskini önlemek amacıyla dere temizlik çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürüyoruz. Mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözme noktasında gayret sarf ediyoruz” dedi.

Mersinli’nin Yeni Sondajında Su Verimi 8 Litre