Genel Müdür Aslay, Cumhuriyet Mahalle Muhtarını Ağırladı

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Yunusemre ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Eşref Yılmaz’ı makamında ağırladı. Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer’in de yer aldığı ziyarette Muhtar Yılmaz, MASKİ’nin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek talep ve isteklerini sundu.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
29 Mart 2023 - 17:17
Manisa haber | Genel Politika | Yunusemre haber

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Yunusemre ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Eşref Yılmaz’ı makamında ağırladı. Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer’in de hazır bulunduğu ziyarette Mahalle Muhtarı Eşref Yılmaz, MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Genel Müdür Aslay’a teşekkürlerini ileterek istek ve taleplerini sundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Burak Aslay ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla büyüyen ve gelişen Manisa’nın her mahallesine ayrım yapmadan hizmet götürmeyi kendilerine bir borç bildiklerini belirterek, gelecek nesillere daha iyi bir şehir bırakmak adına daha güzel yatırımlar için gece gündüz çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Örselli Mahallesinde İçme Suyu Terfi Hattı Yenilendi