Gölmarmaralı Muhtarlar Asfalt Çalışmalarından Memnun Kaldı!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Gölmarmara’ya bağlı Ozanca, Kayaaltı, Değnekler ve Tiyenli Mahalle Muhtarlarını ziyaret etti. Gölmarmara ziyaretinde bölgede yapımı tamamlanan 12 kilometrelik asfalt çalışması yerinde incelenirken, mahalle muhtarları da gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Haberin Detayı
M. Kürşad Sarıkaya
msarikaya@manisagundemhaber.com
13 Temmuz 2023 - 20:14
Manisa haber | Çevre Politika | Gölmarmara haber

2023 yılındaki 750 kilometrelik asfalt hedefi doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da da Ozanca, Kayaaltı, Değnekler ve Tiyenli Mahallelerini birbirine bağlayan 12 kilometrelik grup yolunu asfaltla kapladı.

Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince ilk olarak temel çalışması ve genişletme çalışması yapılan yolda daha sonra sathi kaplama uygulaması gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı’nda görevli şube müdürleri de mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, asfalt çalışması gerçekleştirilen yolda incelemelerde bulundu.

Başkan Cengiz Ergün’ün selamlarını mahalle muhtarlarına ileten Şube Müdürleri, Başkan Ergün’ün gönderdiği hediyeleri mahalle muhtarlarına takdim etti. Mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar nedeniyle memnuniyetlerini dile getiren mahalle muhtarları, Başkan Cengiz Ergün ve tüm ekibine teşekkür ettiler.

Değnekler Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Çetindur: Tiyenli, Değnekler, Kayaaltı ve Ozanca grup yolunun yapılmasında emeği geçen başta Büyükşehir BElediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Bey’e ve ilçe koordinatörümüze şahsım ve köylüm adına teşekkür ederim.

Ozanca Mahalle Muhtarı Gürsel Tan: Ozanca eskiden çok kötü durumdaydı. Su bakımdan olsun, altyapı olsun, yolumuz olsun. Çok eksiklerimiz vardı.  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Çok çok teşekkür ederim. Asfalt çalışmalarımız, altyapılarımız komple yapıldı. Kanalizasyon hattımız Gölmarmara Arıtma Tesisine bağlandı. Neredeyse 110 bin metre taş döşendi. Yollarımız da çok güzel oldu. Hizmetlerin her zaman devamı olur. Sağ olsunlar bizim mahallemize çok güzel şeyler yapıldı. Eksik olanlar da gideriliyor. Cengiz Başkanımız ve bütün Daire Başkanlarına teşekkür ederiz.

Tiyenli Mahalle Muhtarı Osman Gürtekin: Bu ara yol bozuktu zaten, yapılması iyi oldu vatandaşımız için. Hizmetleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz. Bundan sonraki hizmetlerinde başarılar dileriz.  Yol daha önce çok bozuktu. İki araba yan yana zor geçiyordu. 15-20 senelik yoldu. Yol hem genişledi, hem ferahladı ve düzgün oldu. Cengiz Başkana teşekkür ederiz.

Kayaaltı Mahalle Muhtarı Nevzat Başaran: Sayın Başkanımızdan çok memnunuz. Bu yollarımız onun sayesinde çok güzel oldu ve bu yollar oldu olalı böyle olmamıştı. Yol genişlemesiyle de çok güzel, asfaltlamasıyla da çok güzel. Asfalt konusunda da hem kendisine hem personeline teşekkür ederiz. Allah razı olsun.

Gölmarmaralı Muhtarlar Asfalt Çalışmalarından Memnun Kaldı! Gölmarmaralı Muhtarlar Asfalt Çalışmalarından Memnun Kaldı! Gölmarmaralı Muhtarlar Asfalt Çalışmalarından Memnun Kaldı!

Son güncelleme tarihi : 13 Temmuz 2023 20:16

Salihli’de Depremzede Çocuklara Ücretsiz Kurs